„Alicja po drugiej stronie lustra”: pierwszy zwiastun z dubbingiem

Na oficjalnym profilu Disneya na YouTubie pojawił się pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Tima Burtona Alicja po drugiej stronie lustra (Alice Through the Looking Glass; 2016), który trafi na ekrany polskich kin 26 maja 2016 roku. Film jest kontynuacją przeboju z 2010 roku. Zwiastun potwierdził, że swoje role ponownie powtórzą Marta Wierzbicka (Alicja Kingsleigh; rola Mii Wasikowskiej), Cezary Pazura (Szalony Kapelusznik; rola Johnny’ego Deppa), Katarzyna Figura (Czerwona Królowa; rola Heleny Bonham Carter) oraz Małgorzata Kożuchowska (Biała Królowa; rola Anne Hathaway).

W Alicji po drugiej stronie lustra wystąpi aktor Sacha Baron Cohen (BoratDyktator, Hugo i jego wynalazek). Będzie to pierwszy film, w którym aktor przemówi w języku polskim. W filmie pojawi się także Rhys Ifans, który był już wcześniej dubbingowany przez Tomasza Borkowskiego w filmie Niesamowity Spider-Man (The Amazing Spider-Man; 2012). Całość polskiego dubbingu filmu Alicja po drugiej stronie lustra powinna powstać w studiu SDI Media Polska.

Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.

Pierwszy zwiastun filmu Alicja po drugiej stronie lustra w wersji z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej.

{youtube}r1X8tEo18jI{/youtube}


Odpowiedz