Serial „Poradnik zakręconego gracza” z dubbingiem w Disney XD

Za niecałe trzy tygodnie na antenie Disney XD zadebiutuje amerykański serial komediowy Poradnik zakręconego gracza (Gamer’s Guide to Pretty Much Everything; 2015). Prócz samej zapowiedzi, brak na razie promocyjnych spotów potwierdzających dubbing. Niemniej jednak obecna polityka emisyjna stacji wskazuje na to, że dubbing serialu Poradnik zakręconego gracza jest bardzo prawdopodobny.

Charyzmatyczny Conor (w tej roli Cameron Boyce) zyskuje sławę jako zawodowy gracz noszący pseudonim KidFury. Niestety odniesiona kontuzja kciuka sprawiła, że nie był w stanie zrobić światowej kariery. Po wielu latach prywatnej nauki, młodzieniec rozpoczyna po raz pierwszy naukę w szkole publicznej, gdzie spotyka podobnych sobie sympatyków – Wendella (Murray Rundus), Ashley (Sophie Reynolds) i Franklina (Felix Avitia). Razem są w stanie stworzyć jedyny w swoim rodzaju szkolny zespół doświadczonych graczy. Niedługo po tym dowiedzą się, że podtrzymywanie trwałej przyjaźni w świecie realnym jest dużo ważniejsze od uzyskiwania wysokiej punktacji w rzeczywistości cyfrowej.

Premiera pierwszego odcinka serialu Poradnik zakręconego gracza odbędzie się na antenie Disney XD w poniedziałek 23 listopada o godzinie 20:25. Obsadę polskiego dubbing poznamy zapewne niedługo po tym.

Odpowiedz