Serial „Mike i Molly” w TV Puls otrzymał polski dubbing

Tego nikt się nie spodziewał. TV Puls podała do wiadomości, że zdubbingowała pierwszy sezon amerykańskiego serialu komediowego Mike i Molly (Mike & Molly; 2010). Serial jest znany w Polsce głównie z emisji w Comedy Central, który to nadawał go w wersji lektorskiej. Można śmiało powiedzieć, że jest to pierwszy telewizyjny dubbing do serialu aktorskiego dla widzów dorosłych od dobrych 14 lat. Ostatni raz podobne produkcje były zlecane w 2001 roku za czasów TVP, Wizji Jeden i Canal+. Miejmy nadzieję, że polska wersja dubbingowa odniesie sukces, ponieważ serial Mike i Molly jest cały czas produkowany. Do tej pory powstało 5 sezonów serialu i w planach jest również emisja 6. sezonu.

Serial Mike i Molly będzie emitowany w TV Puls od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 (powtórka odcinka z dnia poprzedniego) oraz 18:30 (premierowy odcinek). Pierwszy odcinek pojawi się już w najbliższy poniedziałek o godzinie 18:30. W obsadzie dubbingu będziemy mogli usłyszeć m.in. Grzegorza Kwietnia (Mike Biggs; rola Billy’ego Gardella) oraz Zofię Zborowską (Molly Flynn; rola Melissy McCarthy).

Policjant Mike Biggs (Billy Gardell) zapisuje się na zajęcia grupy wsparcia osób, które chcą schudnąć. Na spotkaniu poznaje uroczą nauczycielkę Molly Flynn (Melissa McCarthy), która tak jak on od lat walczy z nadwagą. Wkrótce parę zaczyna łączyć coś więcej niż tylko przyjaźń. Kobieta zaprasza sympatycznego funkcjonariusza na spotkanie ze swoją klasą, by opowiedział dzieciom jak wygląda jego praca. Oboje postanawiają kontynuować tę znajomość. Jednak nie obywa się bez problemów. Pierwsza randka omal nie dochodzi do skutku. Zdesperowana Molly, by wyleczyć się z przeziębienia zażywa kilka rodzajów tabletek, co wywołuje fatalne konsekwencje. Drugie spotkanie na kręgielni jest z kolei rozczarowujące dla Mike’a. Ambitny i pewny siebie mężczyzna zostaje pokonany przez swoją towarzyszkę. Po trzeciej randce Molly zaprasza Mike’a do siebie do domu, lecz mężczyzna nie jest gotowy na kolejny krok i odmawia. Nauczycielka zastanawia się, czy nie postąpiła zbyt pochopnie.

Zwiastun serialu Mike i Molly w wersji z polskim dubbingiem który jest nadawany w TV Puls, prezentujemy poniżej:

{youtube}Ip_NRKqIs-Y{/youtube}

Odpowiedz