Srebrne Synchrony powracają!

Srebrne Synchrony powracają w drugiej edycji! Jest to plebiscyt organizowany przez Dubbingpedię we współpracy z portalami Polski-dubbing.pl i Dubbing.pl, w którym chcemy wyróżnić tych, którzy w zeszłym roku wyjątkowo przyczynili się dla polskiego dubbingu. W tym roku nie tylko będziemy wybierać najlepsze dzieła dubbingowe (wśród których znajdzie się też gra komputerowa), najlepsze studio dubbingowe, najwybitniejszego aktora oraz najwspanialszą aktorkę, ale także wskażemy reżysera, któremu udało się pokierować aktorami z najlepszym skutkiem oraz dialogistę, który panując nad słowem dał radę stworzyć klimatyczne dialogi doskonale pasujące do ruchu ust postaci.

W tym roku zmienia się formuła plebiscytu. Jego pierwszy etap to głosowanie internautów. Na specjalnej stronie w Dubbingpedii dzisiaj po godzinie 20:00 pojawią się linki do formularzy umożliwiających głosowanie. Jeśli nie wiecie, na kogo oddać swoje głosy, być może pomoże Wam kalendarium, podsumowanie roku 2014 lub dyskusje na forum Polski-dubbing.pl. Co odważniejszych zachęcamy także do wyrażenia publicznie swojego zdania, w celu pomocy niezdecydowanym. Na głosy czekamy 10 dni, do 17 czerwca, godziny 19:59. Wyniki ogłosimy po zakończeniu obrad i głosowania jury, 21 czerwca o 20:00.

Więcej informacji na temat plebiscytu znajdziecie w Dubbingpedii. Wszystkich odwiedzających portal gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie.

Odpowiedz