Serial „Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca” na Nickelodeon Polska

W poniedziałek 20 kwietnia o godzinie 20:10 Nickelodeon Polska rozpocznie emisję nowego serialu aktorskiego Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca (Chica vampiro; 2013). Jest to o tyle wyjątkowa sytuacja ponieważ serial pochodzi z Kolumbii. Produkcje aktorskie z tego kraju są w Polsce dubbingowane niezmiernie rzadko. Na przestrzeni ostatnich lat, to pierwsza taka produkcja która otrzymała polski dubbing.

Serial Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca doczekał się w sumie jednego sezonu składającego się ze 120 odcinków. Jak przystało na telenowele z Ameryki Południowej jeden odcinek Chiki Vampiro. Nastoletniej wampirzycy trwa około 42-45 minut. Jeśli stacja zdecyduje się na zdubbingowanie wszystkich odcinków, to będzie to jeden z najdłuższych seriali aktorskich jakie zostały zdubbingowane w Polsce po roku 1989. Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca będzie 25. serialem aktorskim zdubbingowanym na zlecenie Nickelodeon Polska.

Nowe odcinki będą emitowane na antenie Nickelodeon Polska od poniedziałku do piątku o godzinie 20:15. Powtórka premierowego odcinka odbędzie się następnego dnia o godzinie 14:40. Zapowiedź serialu Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca można obejrzeć po kliknięciu w ten odnośnik.

Daisy O’Brian  (w tej roli Greeicy Rendón) to 17-latka, która marzy o karierze piosenkarki i wielkiej miłości. A jednak dziewczyna coś ukrywa. Otóż jej rodzice są wampirami i gdy Daisy ulega poważnemu wypadkowi, ratują ją zamieniając w jedną z nich.

alt

Odpowiedz