Serial „Max i Shred” z dubbingiem na antenie Nickelodeon Polska

W najbliższą niedzielę 1 lutego o godzinie 20:00 na Nickelodeon Polska pojawi się nowy kanadyjsko-amerykański serial komediowy pt. Max i Shred (Max & Shred; 2014-15). Zapowiedzi potwierdzają, że serial będzie emitowany w wersji z polskim dubbingiem. Tym samym produkcja będzie 24. serialem aktorskim do którego stacja zdecydowała się zlecić opracowanie dubbingu.

Utalentowany snowboardzista Max Asher (Jonny Gray) przeprowadza się do Kolorado, aby trenować przed zbliżającymi się zawodami. Pewny siebie sportowiec zostaje współlokatorem początkującego wynalazcy, Alvina „Shreda” Ackermana (Jake Goodman). Młody geniusz świetnie radzi sobie z naukami ścisłymi, lecz trudności przysparzają mu relacje z rówieśnikami. Na co dzień może jednak liczyć na pomoc rezolutnej sąsiadki, Jill „Howie” Finch (Saara Chaudry). Choć Max i Alvin mają zupełnie różne charaktery, rodzi się między nimi przyjaźń.

W chwili obecnej Max i Shred składa się z jednej serii liczącej 26 odcinków. Nowe odcinki będą się pojawiały na antenie Nickelodeon Polska w niedziele o godzinie 20:15. Ramówka wskazuje, że powtórka pierwszego odcinka odbędzie się w:

  • sobotę 7 lutego o godzinie 20:15
  • niedzielę 8 lutego o godzinie 17:10

Zwiastun serialu Max i Shred, w którym możemy usłyszeć fragmenty z gotowego dubbingu, jest dostępny po kliknięciu w ten odnośnik.

Odpowiedz