Informacje z planu filmu „Avengers: Age of Ultron”

Cały czas jesteśmy trzymani w niepewności odnośnie dubbingu do filmu Avengers: Age of Ultron. Mimo, że polski oddział Disneya jeszcze nie potwierdził, że film otrzyma polski dubbing, to jednak wydaje się on bardzo prawdopodobny. Sam Disney ostatnio bardzo chętnie dubbinguje filmy będące adaptacjami komiksów Marvela. Biorąc to pod uwagę, warto śledzić nowinki z planu, ponieważ dubbing filmu Avengers: Age of Ultron wydaje się prawdopodobny.

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że w filmie pojawi się ponad 3000 ujęć z efektami specjalnymi, co będzie jeszcze lepszym wynikiem niż w przypadku filmów: Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz oraz Strażnicy Galaktyki w których pojawiło się odpowiednio 2500 oraz 2750 ujęć z wykorzystaniem efektów specjalnych. Aby podołać wyzwaniu Disney zmuszony jest do korzystania od siedmiu do dwunastu firm z różnych zakątków świata, specjalizujących się w opracowywaniu efektów specjalnych.

Avengers: Age of Ultron zadebiutuje na ekranach polskich kin 8 maja 2015 roku. Na razie czekamy na premierą pierwszego zwiastuna który może potwierdzić dubbing wspomnianej produkcji (lub zostawić nas w dalszej niepewności). Według obecnych deklaracji pierwszy zwiastun w wersji oryginalnej pojawi się 5 listopada 2014 roku przed kinowymi pokazami filmu Interstellar w reżyserii Christophera Nolana.

alt

Odpowiedz