„Antboy” z polskim dubbingiem

Po wakacjach w kinach pojawi się familijna produkcja, która może zainteresować najmłodszych kinomanów. VIVARTO, dystrybutor kina niezależnego, 19 września wprowadzi do kin duński film familijny Antboy z 2013 roku. Antboy będzie dystrybuowany w wersji z polskim dubbingiem. Można przypuszczać, że w przypadku tego filmu w dystrybucji będzie jedynie wersja dubbingowana. Do tej pory w przypadku dubbingów kinowych, VIVARTO korzystał z usług dwóch studiów dubbingowych, Audiorepubliki i Studia Eurocom, dlatego można przypuszczać, że polska wersja dubbingowa Antboya może powstać w którymś z nich. Na chwilę obecną dystrybutor promuje film zwiastunem z polskim dubbingiem, który prezentujemy poniżej.

Wyobraź sobie, że masz na imię Amanda i jesteś śliczną dziewczyną, do której wzdycha każdy chłopiec w szkole. Kogo wezwiesz na pomoc, kiedy zostaniesz porwana przez superzłoczyńcę gotowego zrobić wszystko, żeby zemścić się na twoim ojcu – szefie korporacji przeprowadzającej eksperymenty genetyczne? Wiadomo. ANTBOY! Superbohatera ukrywającego się pod postacią pulchnego, zamkniętego w sobie Pelle – dwunastolatka tak nudnego, że koledzy ze szkoły nawet nie zawracają sobie głowy zaczepianiem go na przerwach. Dzięki temu Pelle może jednak spędzać czas na tym, co lubi najbardziej – obserwowaniu ciebie – dziewczyny idealnej. Ty oczywiście nie zwracasz na niego uwagi.

Wszystko zmienia się jednak z dniem, w którym Pelle zostaje ugryziony przez genetycznie zmodyfikowaną… mrówkę! Chłopiec traci kontrolę nad łaknieniem – ciągnie go do cukru jak ćmę do światła. Gdyby tego było mało okazuje się, że z łatwością może się wspinać na ściany i podnosić przedmioty kilkukrotnie przekraczające jego wagę. Wilhelm, szkolny nerd zaczytujący się w komiksach, odkrywa w nim moc, jakiej nikt by się nie spodziewał. Pelle staje się lokalnym superbohaterem! Dorośli go szanują, dzieciaki uwielbiają – na deskach szkolnego teatru wystawiają nawet sztukę o tytule: Supermrówka – Musical. Tradycja tymczasem nakazuje, że jako superbohater Pelle musi się zmierzyć ze złem na swoją miarę. Wszystko wskazuje na to, że wyłącznie on zdobędzie się więc na to, by stawić czoło porywaczowi. Czy dzięki wsparciu Wilhelma i upartej Idy, Pelle wygra ze złem, ocali miasto i… zdąży do domu na obiad? [opis: VIVARTO]

{youtube}tKo7Cg8ulzg&list=UUeF9ZYo_G-hK9E-LSqCA5YA{/youtube}

Odpowiedz