„SpongeBob: Na suchym lądzie” z polskim dubbingiem

Ta decyzja nie jest żadnym zaskoczeniem, ale warto ją odnotować. W przyszłym roku na ekrany polskich kin wejdzie kolejny film produkcji Nickelodeon Movies, SpongeBob: Na suchym lądzie (The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water). Film jest adaptacją kultowego serialu animowanego SpongeBob Kanciastoporty. Film kinowy realizowany jest jako połączenie animacji tradycyjnej, animacji komputerowej oraz scen z żywymi aktorami.

Wczoraj polski dystrybutor filmu, United International Pictures, udostępnił na swoim facebookowym fanpage’u zwiastun z polskim dubbingiem, w którym usłyszeć można m.in. Jacka Kopczyńskiego (SpongeBob), Zbigniewa Suszyńskiego (Skalmar), Mirosława Zbrojewicza (Pan Krab) i Dariusza Odiję (Plankton), którzy powtarzają swoje role z serialu. Poza postaciami animowanymi w produkcji zobaczymy także Antonia Banderasa, który wciela się w jeden z czarnych charakterów.

Według obecnych zapowiedzi, SpongeBob: Na suchym lądzie zadebiutuje w polskich kinach 1 stycznia 2015 roku, ale data prawdopodobnie ulegnie zmianie, ponieważ w USA film pojawi się dopiero 9 lutego 2015 roku. United International Pictures w przypadku dubbingów kinowych od lat korzysta z usług studia Start International Polska, dlatego należy przypuszczać, że polska wersja dubbingowa SpongeBoba: Na suchym lądzie powstanie właśnie w tym studiu. Zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

{youtube}GJp2ZJYelGA{/youtube}

Odpowiedz