Serial „Jak wymiatać” na antenie Nickelodeon Polska już od 30 czerwca

Na Nickelodeon Polska pojawi się dwudziesty serial aktorski z polskim dubbingiem. Tym razem stacja postawiła na nieco starszą produkcję sprzed ponad dwóch lat. Jak wymiatać (How to Rock; 2012) jest miniserialem składającym się zaledwie z 25 odcinków. Pierwszy odcinek pojawi się na antenie Nickelodeon SD już w poniedziałek 30 czerwca o godzinie 11:00.

Jak wymiatać opowiada o 16-latce Kacey Simo (w tej roli Cymphonique Miller) małostkowej dziewczynie cieszącej się w szkole popularnością, która traci swoją pozycję po tym jak zaczęła nosić okulary. Nowy wygląd sprawia, że Kacey zaczyna być ignorowana przez swoje dotychczasowe przyjaciółki z grupy The Perfs. Mimo wszystko Kacey nie poddaje się i zaczyna wyrażać to co czuje poprzez muzykę w zespole muzycznym o nazwie Gravity 4 w którego skład wchodzą: Stevie Baskara (Lulu Antariksa), Zander Robbins (Max Schneider), Nelson Baxter (Noah Crawford) i Kevin Reed (Christopher O’Neal). Wkrótce Kacey staje się w nim czołową wokalistką przez co zespół zmienia nazwę na Gravity 5. Sukces jaki odniosła nie podoba się jej głównym rywalkom, a wcześniej bliskim przyjaciółkom z grupy The Perf; Molly Garfunkel (Samantha Boscarino) i Grace King (Halston Sage).

Powtórka pierwszego odcinka serialu Jak wymiatać odbędzie się w poniedziałek 30 czerwca o godzinie 16:40. Serial będzie emitowany w dni powszednie od poniedziałku do czwartku.

Odpowiedz