Tygodnik „Wprost” z „Grą Endera” w kioskach

Do najnowszego wydania tygodnika Wprost” (numer 25/2014) dołączony został film Gra Endera na DVD (wydanie z książką, w twardej oprawie). Cena wynosi 29,99 zł.

W niedalekiej przyszłości wroga obca rasa zaatakowała Ziemię. Gdyby nie poświęcenie i heroizm Dowódcy Międzynarodowej Floty, Mazera Rackhama (Ben Kingsley), wszystko byłoby stracone. Przygotowując się do odparcia kolejnej fali ataków, Pułkownik Graff (Harrison Ford) i Międzynarodowa Armia trenują najzdolniejsze z dzieci, licząc, że jest wśród nich nowy Mazer. Ender Wiggin (Asa Butterfield), nieśmiały, ale genialny chłopiec, jest jednym z takich dzieci. Po dotarciu do Szkoły Bitewnej, Ender szybko przyswaja sztukę wojny i wyróżnia się wśród innych uczniów. Okrzyknięty przez Graffa, nadzieją całego wojska, zostaje wypromowany do Szkoły Dowodzenia, gdzie rozpoczyna trening pod okiem samego Mazera. Wkrótce powiedzie swoich towarzyszy do walki, która zadecyduje o losie całej ludzkości. [opis: film.wp.pl]

Premiera kinowa filmu miała miejsce 31 października 2013 roku, dubbing opracowano w studiu Start International Polska. Reżyserem była Elżbieta Kopocińska, dialogi polskie napisał Marcin Bartkiewicz, udział wzięli m.in. Franciszek Boberek (Ender), Miłogost Reczek (pułkownik Graff), Grzegorz Pawlak (Mazer Rackham).

Odpowiedz