„Giganci ze stali” z polskim dubbingiem w Polsacie

Telewizja Polsat po raz kolejny pokazała wyższą klasę od kodowanej stacji HBO. Zapowiedzi emitowane przez Polsat potwierdzają, że emisja filmu Giganci ze stali która przypada na sobotę 17 maja na godzinę 20:10 odbędzie się z kinowym dubbingiem opracowanym w studiu SDI Media Polska w 2011 roku. Warto podkreślić, że Polsat będzie pierwszą stacją telewizyjną w Polsce która zdecydowała się na emisję kinowego dubbingu do Gigantów ze stali. Wspomniane wcześniej HBO emitowało ten film jedynie w wersji lektorskiej.

Sobotnia emisja w Polsacie może niektórych zaciekawić także z powodu zbliżającej się wielkimi krokami premiery kinowego dubbingu do filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie przypadającej na 23 maja. Twórcy kinowego dubbingu do najnowszej odsłony X-Men’ów zdecydowali się zachować Krzysztofa Banaszyka w roli Hugh Jackmana który wciela się tutaj w postać Wolverina. Krzysztof Banaszyk pierwszy raz dubbingował Hugh Jackmana właśnie w Gigantach ze stali.

Za reżyserię polskiego dubbingu do Gigantów ze stali odpowiada Wojciech Paszkowski. W obsadzie polskiej wersji dubbingowej wystąpili m.in.: Krzysztof Banaszyk (Charlie Kenton, rola Hugh Jackmana), Miłosz Konkel (Max, rola Dakoty Goyo), Magdalena Kumorek (Bailey, rola Evangeline Lilly), oraz Jacek Lenartowicz (Herb), Marcin Przybylski (Finn), Krzysztof Szczerbiński (Kingpin), Agnieszka Kunikowska (Debra), Miłogost Reczek (Marvin), Tomasz Kozłowicz (Tim), Angelika Piechowiak (Farra Lemkova) oraz Bożena Furczyk, Wiktoria Gąsiewska, Katarzyna Kozak, Julita Kożuszek, Magdalena Kusa, Beata Łuczak, Joanna Pach, Agnieszka Paszkowska, Dariusz Błażejewski, Andrzej Chudy, Robert Kowalski, Jacek Król, Grzegorz Kwiecień, Bartosz Martyna, Bartosz Mazur, Aleksander Mikołajczak, Michał Olszański i inni.

Pierwsza powtórka Gigantów ze stali w Polsacie będzie miała miejsce w niedzielę 18 maja o godzinie 11:40. Poniżej prezentujemy dubbingowany spot jaki jest emitowany w Polsacie:

{youtube}pnVdSjTgxmg{/youtube}

Odpowiedz