Film „Camp Fred” na antenie Nickelodeon Polska już od 10 maja

W przyszłą sobotę 10 maja na antenie Nickelodeon Polska pojawi się czternasty film aktorski do którego Nickelodeon Polska powinien opracować polską wersję dubbingową. Tym filmem jest Camp Fred, którego premiera odbyła się w USA 28 lipca 2012 roku. Film wyreżyserował Jonathan Judge.

W filmie pojawiają się aktorzy znani z serialu Zdaniem Freda! W Camp Fred tytułowy bohater będzie się musiał zmierzyć z nie lada wyzwaniem. Po skończeniu szkoły i rozpoczęciu wakacji okazuje się, że rodzice Freda zamiast na wymarzony przez niego obóz Camp Superior, wysyłają go do obozu Camp Iwannapeepee, którego nie darzy sympatią. Na miejscu Fred poznaje osoby zarządzające obozem, i dowiaduje się, że Camp Superior i Camp Iwannapeepee od 69 lat rywalizują ze sobą w letnich zawodach. Do tej pory zawsze zwyciężał Camp Superior. Czy tak będzie i tym razem?

W Camp Fred tytułową rolę gra Lucas Cruikshank który był już dubbingowany przez Mateusza Rusina w serialach Zdaniem Freda! oraz Marvin Marvin. Oba seriale były dubbingowane w studiu Master Film, więc prawdopodobnie i Camp Fred zostanie opracowany w Master Filmie.

Camp Fred pojawi się na antenie Nickelodeon Polska w sobotę 10 maja o godzinie 16:00. Pierwsza powtórka filmu odbędzie się na antenie Nickelodeon Polska dzień później, w niedzielę 11 maja o godzinie 12:05.

Odpowiedz