„Muppety: Poza prawem” już w kinach!

Poczciwy Kermit szwarccharakterem wszechczasów? Żaden scenarzysta nie ośmieliłby się wymyślić podobnej historii, chyba że…

Stworzyłby postać bliźniaczo podobną! Typek, który w Muppetach: Poza prawem (w kinach już od dziś!) podszywa się pod zielonego ulubieńca światowej publiczności, to jedynie sobowtór Kermita – znany złodziej diamentów, groźny Constantin.

To przez niego popularne kukiełki wciągnięte zostają w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Całość nie będzie jednak tak poważna, jak może się wydawać. Druga odsłona kinowych przygód Muppetów to show pełen niezapomnianych gagów, okraszony sporą dawką wspaniałego humoru, muzyki i oczywiście  świetnego aktorstwa ;-).

Obok niezapomnianych Kermita, Piggy i spółki zobaczymy wielu znanych muzyków, aktorów i celebrytów. Sympatia do Muppetów na złą drogę sprowadziła m.in. Lady Gagę, Puff Daddy’ego, Ushera, a nawet Céline Dion! W nietypowej dla siebie roli wystąpi również Danny „Maczeta” Trejo, którego popisy wokalne potrafią rozczulić najtwardszych strażników więziennych…

Muppety: Poza prawem do polskich kin trafią w dwóch wersjach: z napisami – w oryginalnej wersji językowej oraz z polskim dubbingiem.

{youtube}odjhi5qHeg0{/youtube}

źródło: mat. prasowe

Odpowiedz