Startuje plebiscyt Srebrne Synchrony 2013

Srebrne Synchrony to plebiscyt organizowany przez Dubbingpedię we współpracy z portalami Polski-dubbing.pl i Dubbing.pl, w którym chcemy wyłonić najlepszych z najlepszych. Pragniemy w ten sposób wyróżnić wszystkich twórców dubbingu, którzy w minionym roku wyjątkowo przyczynili się dla polskich wersji językowych, tworząc arcydzieła dubbingowe czy wybitne kreacje aktorskie, które prawdopodobnie na wiele lat odcisną się w polskiej kinematografii.

Pierwszy etap naszego plebiscytu to nominacje. Zamieszczając post w wątku na naszym forum lub wysyłając e-mail pod adres webmaster@dubbingpedia.pl, każdy odwiedzający ma prawo zgłosić po dwie swoje propozycje w każdej kategorii. Wyjątkiem jest Studio dubbingowe, gdzie jednej osobie przysługuje możliwość tylko jednej nominacji. Na nominacje czekamy przez tydzień, od 16 stycznia, godziny 20:00 do 23 stycznia, godziny 19:59.

Więcej informacji na temat plebiscytu znajdziecie w Dubbingpedii. Wszystkich odwiedzających nasz portal gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie.

Odpowiedz