„Jeździec znikąd” i „Smerfy 2” już na Blu-ray

W sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą kinowych filmów aktorskich są już do nabycia dwa filmy, o których było głośno na naszych łamach. Z udostępnionych tam opisów wynika, że zarówno Jeździec znikąd, jak i Smerfy 2 zostały wydane z kinowym dubbingiem. Premiera filmów na nośnikach DVD będzie miała miejsce w późniejszym czasie. Poniżej podajemy informacje na temat wydań Blu-ray:

Jeździec znikąd (The Lone Ranger; prod. USA; 2013)

Dźwięk: polski 5.1 Dolby Digital, angielski 7.1 DTS-HD MA
Format: 16:9 widescreen (1.78:1)
Dodatki: Armie Hammer na Planie Filmowym, Stawanie się Kowbojem, Na torach Jeźdźca Znikąd, Niewykorzystane sceny, Wpadki
Opracowanie dubbingu: SDI Media Polska
Reżyseria dubbingu: Waldemar Modestowicz
Sugerowana cena: 89,99 zł
Szalone pościgi, potyczki na dachach pędzących pociągów i Johnny Depp w roli tajemniczego Indianina Tonto to tylko niektóre z atutów Jeźdźca znikąd. Twórcami filmu są: Jerry Bruckheimer i Gore Verbinski, odpowiedzialni za sukces niezapomnianych Piratów z Karaibów. W Jeźdźcu znikąd obok Johnny’ego Deppa zobaczymy Armiego Hammera jako Johna Reida. Ten niezwykły duet ramię w ramię będzie walczyć z chciwością i korupcją.
Smerfy 2 (The Smurfs 2, prod. USA, 2013) [Blu-ray 3D + Blu-ray]
Kompatybilność: PS3, PS4, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 105 min.
Format obrazu: 1.85:1 1080p High Definition 16:9
Dźwięk:
BD 3D: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski Dubbing Dolby Digital 5.1;
BD 2D: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski Dubbing Dolby Digital 5.1;
Dodatki: MATERIAŁY DODATKOWE w wersji oryginalnej • Córeczka tatusia: Historia Smerfetki • Reportaż – animowanie Klakiera • Sceny niewykorzystane • Zwiastuny TYLKO NA BLU-RAY™: WIĘCEJ SMERFNEJ ZABAWY! • Ewolucja Wredków • Idealny towarzysz: Klakier i jego ogon • Wredki! Historia Hakusa i Vexy • Smerfastyczna gra** – baw się ze swymi ulubionymi Smerfami
Opracowanie dubbingu: Start International Polska
Reżyseria dubbingu: Marek Robaczewski
Sugerowana cena: 99,99 zł
W sequelu zły czarownik Gargamel (Hank Azaria) tworzy kilka złych podobnych do smerfów istot, z pomocą których chce zdobyć magiczny napój niebieskich ludzików. Okazuje się, że przemienić je w prawdziwe smerfy może jedynie znane tylko Smerfetce zaklęcie. Gargamel porywa więc Smerfetke i sprowadza ją do Paryża, gdzie jest podziwiany i uznawany za największego czarnoksiężnika świata. Pozostałe smerfy muszą powrócić do naszego świata i z pomocą swoich przyjaciół, Patricka i Grace Winslowów, uratować Smerfetkę.

Odpowiedz