Grudniowy maraton na kanale Nickelodeon Polska

W grudniu kanał Nickelodeon Polska wyemituje dwa filmy aktorskie kontynuujące wątki z familijnej produkcji pt. Pies, który uratował Halloween. Najprawdopodobniej polska wersja dubbingowa, tak jak w przypadku pierwszej części, również zostanie opracowana w studiu dubbingowym Start International Polska. Warto podkreślić, że nie jest to już pierwszy raz kiedy aktor Dean Cain przemówi po polsku. W latach 90. za sprawą Canal+ mogliśmy podziwiać polski dubbing do serialu Nowe przygody Supermana w którym Dean Cain grał główną rolę. Tamten dubbing również został opracowany w studiu Start International Polska, z tą tylko różnicą, że Deana Caina dubbingował Radosław Pazura.

Pies, który uratował święta (org. The Dog Who Saved Christmas, prod USA, 2009r). Premiera na kanale Nickelodeon: 8 grudnia 2013.

Film opisuje losy byłego psa policyjnego imieniem Zeus, który przechodzi na emeryturę po tym, jak nierozważnym szczeknięciem zrujnował wieloletnie śledztwo. Na szczęście Zeus zostaje szybko zaadoptowany przez George’a Bannistera jako prezent świąteczny dla dzieci i doskonały kandydat na stróża domu. Nie wszyscy członkowie rodziny są zachwyceni pomysłem. Gdy w Wigilię George wraz z rodziną wyjeżdża w odwiedziny do babci, dom zostaje pod opieką dzielnego Zeusa. Do mieszkania Bannisterów włamują się złodzieje, którzy upatrzyli sobie cały łup. Zeus musi zrobić wszystko, aby naprawić swoją reputację i zaskarbić sympatię całej rodziny.

Obsada: Ted Stein (Dean Cain, w wersji polskiej: Grzegorz Kwiecień), Belinda Bannister (Elisa Donovan, w wersji polskiej: Agnieszka Kunikowska), George Bannister (Gary Valentine, w wersji polskiej: Dariusz Błażejewski), Stewey McMann (Joey Diaz, w wersji polskiej: Jakub Wieczorek)

Zeus ponownie ratuje rodzinne wakacje (org. The Dog Who Saved Christmas Vacation, prod. USA, 2010r). Premiera na kanale Nickelodeon: 22 grudnia 2013.

George Bannister wraz z rodziną postanawiają spędzić przerwę świąteczną w pięknej, górskiej miejscowości Rocky Mountains. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że w domku czekają na nich wuj Randy i jego syn. Towarzyszy im śliczna suczka imieniem Bella, w której Zeus od razu się zakochuje. Dzielnemu labradorowi po raz kolejny staną na drodze znani mu już włamywacze, którzy chcą ukraść drogocenny naszyjnik. Zeus musi uratować Bellę oraz Święta w gronie najbliższych.

Obsada: Belinda Bannister (Elisa Donovan, w wersji polskiej: Agnieszka Kunikowska), George Bannister (Gary Valentine, w wersji polskiej: Dariusz Błażejewski), Ted Stein (Dean Cain, w wersji polskiej: Grzegorz Kwiecień), Stewey McMann (Joey Diaz, w wersji polskiej: Jakub Wieczorek).

Odpowiedz