Nowości telewizyjne

Końcówka tygodnia przynosi nam dwa nowe dubbingi telewizyjne. Pierwszym jest komedia familijna Wymarzony luzer (Geek Charming), która będzie miała swoja premierę 11 lutego o godz. 18:15 na Disney Channel.

Następną pozycją jest druga seria Brygady, której pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na Nickelodeon SD już 12 lutego o godz. 20:05. Za polską wersję dubbingową serialu odpowiada studio Master Film.

Fabuły obu produkcji przedstawiamy poniżej.

 

Brygada
Jake, Hayley i Felix to z pozoru zwyczajni uczniowie. Jednak w rzeczywistości są oni członkami tajemnej organizacji, która ma na celu ochronę świata przed istotami posiadającymi nadprzyrodzone zdolności. Jake to typowy, nieco rozpieszczony nastolatek, Hayley jest atrakcyjną dziewczyną o silnym charakterze, natomiast Felix to ekspert w dziedzinie zjawisk nadprzyrodzonych. W nietypowych działaniach nastolatków wspiera szkolny doradca, pan Stockley, który odkrywa przed nimi szczegóły ich misji.

 

 

Wymarzony luzer
Dylan Schoenfield (Sarah Hyland), gwiazda prestiżowej uczelni w Los Angeles, przypadkowo upuszcza swoją kosztowną torebkę do fontanny w centrum handlowym. Wyławia ją, ku zdziwieniu dziewczyny, uczący się w jej szkole młody pasjonat sztuki filmowej Josh Rosen (Matt Prokop). W zwykłych okolicznościach Dylan nie spojrzałaby nawet na Josha, ale tym razem, w podziękowaniu za uratowanie torebki, zgadza się wystąpić w jego dokumencie o popularności, który chłopak kręci na szkolny konkurs filmowy.

Odpowiedz